Warning: putenv() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/133378/virtual/www/wp-content/plugins/googleanalytics/googleanalytics.php on line 41
Profesionální chiptuning - CarDiagOva
Profesionální chip tuning

Profesionální chiptuning

 

Chiptuning je softwarová úprava řídící jednotky auta, která vede ke zvýšení výkonu motoru. Jde o přeprogramování elektronického paměťového bloku se sériovým programem. Chiptuningem se optimálně upravuje charakteristika vstřikování, poměr vzduchu a paliva, zapalování a využití kvalitního paliva. U turbo motorů se při chiptuningu také zvyšuje plnící tlak turbodmychadla. Všechny úpravy při chiptuningu spočívají výhradně v úpravě softwaru řídící jednotky. Neprovádí se žádný mechanický zásah do motoru. Výsledky chiptuningu nejsou subjektivní, ale dají se velmi dobře vyhodnocovat.

Výhody chiptuningu

  • nárůst výkonu okolo 6 – 11 % a točivého momentu okolo 10 – 14% u atmosférických zážehových motorů
  • nárůst výkonu a točivého momentu o 20 – 35 % u přeplňovaných motorů
  • zvýšení točivého momentu s výrazně lepší charakteristikou v nízkém a středním rozsahu otáček
  • zachování či snížení spotřeby pohonných hmot o 8 – 18 %

Informace o nás a našem chiptuningu

chiptuning

Zárukou kvality naší práce jsou i bohaté zkušenosti našeho týmu, které získáváme od roku 1999. Zkušenosti získané při úpravách vozidel VW jsme postupně rozšiřovali na celou řadu dalších typů automobilů.

Naše společnost, jako jedna z mála firem v České republice, nepřejímá pro chiptuning software jiných výrobců. Na základě mnohaletých zkušeností jsme vytvořili vlastní software.

Abychom při chiptuningu Vašeho vozu dosáhli co nejlepších výsledků, neustále investujeme do technického vybavení.

Ani sebelepší technické zázemí nestačí k dosažení nejlepších výsledků chiptuningu. Náš tým odborníků neustále rozvíjí své vědomosti v této oblasti.

Neustále sledujeme novinky v oblasti chiptuningu a okamžitě na ně reagujeme. Proto u nás máte jistotu, že chiptuning Vašeho vozidla proběhne podle nejnovějších trendů.

Na řídící jednotku i upravený software Vám poskytneme dvouletou záruku.

Pokud si nejste jisti výsledkem chiptuningu Vašeho vozu, můžete si úpravu chipu vyzkoušet. V případě, že nebude spokojeni, nahrajeme Vám zpět původní software a celou částku Vám vrátíme.

 

Vaše dotazy jsou vítány.
* povinné položky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *