Warning: putenv() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/133378/virtual/www/wp-content/plugins/googleanalytics/googleanalytics.php on line 41
VW Group diagnostika / kódování - CarDiagOva

VW Group diagnostika / kódování

VW Group diagnostika

VW Group diagnostika:

Nabízíme kompletní diagnostiku vozů VW Group (Škoda, Audi, Volkswagen, Seat) včetně nejnovějších modelů. Čtení / mazání chyb, adaptace, různá nastavení (vstřikovací dávka, délka žhavení, atd.), kódování komfortních jednotek.

Mezi velmi oblíbené úpravy u novějších vozů patří změna funkce start&stop systému. Standardně se tento systém aktivuje při každém nastartování vozu, i když jste jej předtím vypnuli. Dokážeme změnit funkci tohoto systému tak, že bude standardně vypnutý (po startu vozu), a můžete si jej stisknutím tlačítka zapnout kdy budete chtít. K této změně taktéž patří změna režimu podsvícení tlačítka start&stop systému, které standardně svítí, když je systém vypnutý. Po změně tlačítko bude svítit naopak, tedy pouze, když bude systém zapnutý. Po nastartování bude tedy systém vypnutý a tlačítko nebude svítit. Ne každý tento systém ocení, popravdě řečeno tento systém slouží pouze ke snížení emisí motoru. Žádný prodejce Vám ale neřekne, že je tím nadměrně využíván startér a další komponenty motoru což snižuje jejich životnost. Je to logický fakt, ale prodejci Vám tuto funkci samozřejmě vychválí do nebes.

Dále nabízíme možnost odstranění EGR ventilu z řídící jednotky, filtru pevných částic, kódování klíčů, a mnoho dalších úkonů u většiny modelů VW Group.

Pamatuj!

Je nutné mít na paměti, že ne všechny vozy (podle roku výroby), mají stejné možnosti kódování. Proto prvně zjistíme, jestli Vaše auto Vámi požadovanou funkci/změnu umí, a teprve potom přistoupíme k praktickému kódování.

Přizpůsobte si Vaše auto dle svých představ. Možnosti kódování jsou například:

Denní svícení (více možností)
Corner light (přisvicování mlhovkami)
Homelights
Různá nastavení světel
Panic braking (blikání brzdových světel při prudkém brzdění)
Vypnutí pípání nezapnutého pásu
Automatické zamykání / odemykání
Aktivace tempomatu
Odblokace TV/DVD za jízdy
Různá nastavení rádia, alarmu
Aktualizace řídících jednotek
a mnoho dalšího

Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy. Využíváme stejné nástroje jako autorizovaný servis.

Ceník:
Diagnostika – 500,-
Kódování – od 500,-

Vaše dotazy jsou vítány.
* povinné položky

VW Group diagnostika

3 zmínek k “VW Group diagnostika / kódování

  1. Dobrý den překladate originál navigaci z němčiny do češtiny na wv touran 1.4 tsi R. v 2007a Děkuji za odpověď

  2. Dobrý den mam ibizu ted nevím rok 2020 nebo 21
    A chtěl bych aktivovat Teda nakupovat vsechny funkce co mam zablokované je tam toho dost jen mě to píše jako zablokované a aktivovat vše zda je to možné včetně protoceni ručiček a deaktivace start stop tlačítka aby nemusel pri startu to furt vypinat a pripadne cenu a mozny termín děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *