Warning: putenv() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/133378/virtual/www/wp-content/plugins/googleanalytics/googleanalytics.php on line 41
Diagnostika - Ostatní značky - CarDiagOva
diagnostika

Diagnostika – Ostatní značky

Diagnostika pro osobní vozy všech značek

Univerzální diagnostika

Diagnostika patří k prvotním akcím při určování závady Vašeho vozu. Může prozradit mnoho o jeho stavu ať už v přítomnosti nějakého problému, nebo jen preventivně. U novějších aut, je diagnostika nutností skoro v každém případě řešení jakéhokoliv problému, nebo i u běžných servisních úkonů. Jedná se například o odvzdušnění brzd, kde klasický postup nefunguje a je nutné aktivovat ABS čerpadlo, nebo například při výměně brzdových desek u vozidel s elektronickou parkovací brzdou.

Správné čtení chyb a jejich následná interpretace jsou velmi důležité úkony. Bohužel ne všechny univerzální diagnostické zařízení čtou data a chyby z řídících jednotek spolehlivě. Proto je nutné vybrat správné zařízení, aby bylo vše co nejpřesnější a také správné vyhodnocení vyskytující se chyby. V CarDiagOva používáme zařízení Launch EasyDiag 3.0Cascade 0.9.4. Jedná se o velmi silné diagnostické nástroje, které nám pomáhají řešit ty nejzapeklitější problémy na vozidlech všech značek a určit závadu prakticky ihned. Poskytnou přesná live data z vozu, nabízí možnosti testu akčních členů, adaptace, či dokonce přenastavení základních komfortních funkcí.   To všechno značně ulehčuje diagnostiku závady vozidla.

Při diagnostikování vozidla nevycházíme pouze z toho, jakou chybu přístroj vypíše. Mnoho chyb uložených v řídících jednotkách může být pouze následkem úplně jiné závady. Nad tímto je potřeba se zamyslet a diagnostiku neuspěchat. Věnujeme proto každému klientovi tolik času, kolik bude nutné pro správné určení závady. Vycházíme z dlouholetých zkušeností v diagnostikování závad, elektronice, servisu a znalostí fungování automobilových systémů.

Ceník:
Diagnostika – 500,-

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Vaše dotazy jsou vítány.
* povinné položky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *