Warning: putenv() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/133378/virtual/www/wp-content/plugins/googleanalytics/googleanalytics.php on line 41
BMW diagnostika / kódování - CarDiagOva

BMW diagnostika / kódování

Servis, instalace, aktualizace

BMW diagnostika

Pro vozidla BMW&Mini je naše nabídka pestřejší. Používáme stejnou diagnostiku jako inženýři z Mnichova. Toto nám dopomáhá s vozy značky BMW dělat opravdu téměř vše, co se diagnostikou a dalším softwarem dá. BMW diagnostika je daleko přesnější, než jiná řešení, nabízí více možností a také kódování a aktualizace software řídících jednotek. BMW nabízí mnoho možností, které se v konkrétním autě dají změnit, nedá se proto napsat přesný seznam funkcí. Přizpůsobte si Váš vůz podle svých představ, pro představu se může jednat o následující funkce:

Denní svícení (více možností)
Zamknutí auta po rozjezdu
Homelights
US poziční světla
Odblokace TV za jízdy
Otevírání el. střechy kabrioletů klíčem
Selektivní centrální zamykání
Deaktivace váhové dečky sedadla
Zobrazení rychlosti na displayi (digitálně)
Zplnohodnotnění nezávislého topení
Různá nastavení alarmu a rádia
Zamčení vozidla po 2 minutách neaktivity se zavřenými dveřmi
Změna hodnoty rezervy palivové nádrže
Emulace zátěžové dečky sedadla (chyba airbagu)
atd.

a mnoho dalšího, možnosti kódování jsou závislé na roku výroby a konkrétním typu komfortních jednotek.

Nezřídka se stává, že je nutné vyměnit některou z řídících jednotek. Bohužel od roku zhruba 95, toto již není možné způsobem Plug&Play. Po výměně je nutné novou jednotku přizpůsobit (Změnit VIN kód, nastavení pro konkrétní vůz, atd.). Nabízíme provedení těchto servisních úkonů, kde BMW diagnostika je jediná pomoc. Dokážeme taktéž provést diagnostiku i na starých modelech BMW s kulatou zásuvkou, počínaje modelem E30 rv87. I tato stará řídící jednotka dokáže poskytnou hodnotné informace při hledání závad.

Kromě jiných nástrojů využíváme originální tovární diagnostiku ICOM.

Servisní úkony:
Aktualizace software řídících jednotek
Synchronizace EWS-DME
Programování klíčů v jednotce immobilizéru
Programování klíčů k autu
Kompletní výroba nového klíče
Programování při ztrátě všech klíčů
Přizpůsobování řídících jednotek při jejich výměně
Instalace a kódování retrofitů a prvků výbavy
Opravy elektroinstalace, elektroniky motoru a jiných komponent
Reset immobilizéru aut. převodovek při výměně z jiného auta
Kompletní mechanický servis
atd.

Ceník:
Kompletní diagnostika – 700,-
Kódování komfortních jednotek – od 300,-

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat 

Vaše dotazy jsou vítány.
* povinné položky

13 zmínek k “BMW diagnostika / kódování

 1. Dobrý den mám bmw e39 525i 141kw Benzín+LPG je to swap je to přestavěné mám takovéj problém že mě to auto nejede jak má dneska mi natrhla prdel e39 523i on sám neví jestli to má nějak upravené paní mu prej řikala že možna něco.. ale i tak.. vím že mi ubíra výkon ten plyn ale že by to šlo až tak znát potřeboval bych to prověřit jestli jak mi funguje ten motor je fakt uplně tichéj mám jen potíž že mi už tak 2 roky svití mazaní olejova pumpa nová čidla taky a nesvití zpátečka nevím jestli bude problém v eletrice nebo jestli to je třeba dobře nakodované aktualizované nebo nevím co vše s tím přechozí majitel dělal..

 2. Dobrý den,
  Mám e39 ’97 520iT kde byla LCM II, ta přestala fungovat správně a tak jsem ji vyměnil za LCM III z e39 530i a potřeboval bych ji nakódovat ať komunikuje s autem a potom ještě vypnout control check kvůli LEDkám a případně nakódovat US blinkry.
  Díky

 3. Dobrý den, chci se zeptat, jestli lze nakódovat denní svícení například na dálkových světlech u bmw e87 rv 12/2006. Auto má ve výbavě automatické svícení, ale přes den je zhasnuté, nemá xenony. Děkuji

 4. Dobrý den, chci se zeptat mám problém mám bmw e87 – 118D start stop systém a mám problém takový ze dálkovým klíčem auto odemknu i na dálku otevru kufr ale nemohu ho na dálku zamknout.
  Auto musím zamknout pomoci tlačítka v interiéru
  Pak výlezt ven a zamknout pouze ridicovo dveře klíčem ale klíčem zamknu a odemknu pouze ridicovo dveře žádné jiné nejdou pojistky jsem vyměnil a více mě nenapadá klíče mám dva a oba funguji pouze takto. Když podrzim odemknuti na klíči tak okénka sjedou ale už bouzel nezamknu

 5. Dobrý den,
  rozsvítila se mi červená kontrolka airbagu. Potřeboval bych zkontroloval a vymazat. Je možno?
  Pavel Nečas BMW X5 benzín 2001

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *